Emlak TrendGenelHaberlerToki-Emlak Konut

Emlak Konut Firuzköy Avcılar Projesi satışta mı?

Avcılar’da

Yeni Bir Yaşam Başlıyor!

Bölgede pek çok projeyi hayata geçiren Emlak Konut şimdi de Avcılar’da yepyeni bir projenin temelini atıyor. Yatay mimari anlayışı ve Emlak Konut güvencesiyle yeni bir yaşam alanı hayat buluyor. Merkezi konumda yer alan proje; sosyal imkanları, üniversite kampüsü, okulları, restoranları, kafeleri, geniş peyzaj alanları, göletleri ve spor alanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı.

Park alanları, çocuk oyun alanları, süs havuzları ve daha pek çok imkânın yer alacağı proje avantajlarla dolu bir hayatın kapılarını sizler için açıyor. Geniş bahçeli ve teraslı konut seçenekleriyle her hayale uygun bir yaşam sunuyor.

Ailenizle birlikte Küçükçekmece Gölü’ne komşu, sakin ve huzurlu bir yaşamın kapıları çok yakında sizler için aralanacak.

Avcılar’da Yeni Bir Yaşam Başlıyor! Bölgede pek çok projeyi hayata geçiren Emlak Konut şimdi de Avcılar’da yepyeni bir projenin temelini atıyor. Yatay mimari anlayışı ve Emlak Konut güvencesiyle yeni bir yaşam alanı hayat buluyor. Merkezi konumda yer alan proje; sosyal imkanları, üniversite kampüsü, okulları, restoranları, kafeleri, geniş peyzaj alanları, göletleri ve spor alanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı. Park alanları, çocuk oyun alanları, süs havuzları ve daha pek çok imkânın yer alacağı proje avantajlarla dolu bir hayatın kapılarını sizler için açıyor. Geniş bahçeli ve teraslı konut seçenekleriyle her hayale uygun bir yaşam sunuyor. Ailenizle birlikte Küçükçekmece Gölü’ne komşu, sakin ve huzurlu bir yaşamın kapıları çok yakında sizler için aralanacak.

Ön Talep toplama işlemlerine başlayan Emlak konut kesin satış için en kısa sürede açıklama yapması beklenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir